Krąg Kobiet w ciąży „Pełnia”

To 6 tygodniowy proces holistycznego przygotowania do porodu. Podczas Kręgu odkryjesz w sobie pełnię swoich porodowych i macierzyńskich możliwości. Staniesz się częścią wyjątkowej wioski kobiet. Uspokoisz umysł, jednocześnie poczujesz siłę wewnętrzną i energię.


Jeśli chcesz W PEŁNI przygotować ciało i emocje do porodu. Jeśli potrzebujesz wsparcia kręgu kobiet na tym samym etapie życia. Pragniesz spróbować jogi i praktyki oddechu. Potrzebujesz wiedzy o porodzie i połogu. Chcesz mieć indywidualne wsparcie dwóch ekspertek w tym wyjątkowym czasie, którym jest ciąża, a jednocześnie bliska jest Ci idea wspólnoty kobiet to zapisz się koniecznie.

Startujemy 4 grudnia!

NÓW PEŁNIA NÓW
jest to czas tworzenia wizji, otwierania głowy i serca na nowe. To początek cyklu. Wy także jesteście w „nowym” księżycu. Wraz ze wzrastaniem księżyca będą tworzyć się Wasze wizje porodu tak, żeby w czasie Pełni tchnąć w nie Waszą energię wiarę i miłość. Nie zakończymy jednak na tym Naszego Cyklu.

W Pełnię Narodzi się Matka, więc z ubywającym księżycem, aż do kolejnego Nowiu będziemy tworzyć plan połogowo/macierzyński, tak aby przy kolejnym czarnym księżycu korzystając ze zdobytej już wiedzy i połogu podsumować i zamknąć cały proces.

Jak będziemy na kręgu pracować?

Podczas 6 dwugodzinnych spotkań będziemy doświadczać różnych form pracy z oddechem i z ciałem (spinning babies, joga), stworzymy plan porodu, odkryjemy Wasze porodowe must have i na bieżąco zadbamy o wasze dusze i ciała. Będziemy się relaksować, ale i pracować głową po to, żeby przygotować się w każdym aspekcie. W Pełni! Zadbamy także o to co po ciąży, po porodzie. Zadbamy o dobry połóg, popracujemy z granicami i potrzebami.

Bezpieczna Przestrzeń Kręgu

W Kręgu możesz czuć się bezpiecznie. Nie ma tu ocen i klasyfikacji. Jesteśmy razem i tą wspólnotą jesteśmy silne. Inspirujemy się, wspieramy i razem tworzymy jednocześnie każda jest odrębną indywidualnością. Bycie w kręgu pozwala na odpuszczenie i odkrycie swoich głęboko skrywanych potrzeb i możliwości.

Prowadzące:
Agata Rokosz – Doula, Nauczycielka Jogi, Doradczyni Noszenia Dzieci w Chustach.

Małgorzata Kozłowska – Doula, Instruktorka Aktywnej Szkoły Rodzenia, Fotografka Porodowa

Organizacyjnie

Inwestycja: 300 zł w przedsprzedaży do28 listopada – potem cena hopsa do 350 zł (Jeśli z jakiś względów nie możesz zapłacić to napisz do mnie, pomyślimy!)
Maksymalna ilość uczestniczek kręgu: 8!
Zapisy na:doula.agata@gmail.com
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie całej kwoty. Wszelkie dodatkowe informacje na mailu!
Ubierzcie się wygodnie „na sportowo” ale weźcie ze sobą ciepłe skarpetki i wygodne swetry/bluzy.

Czekam na Was niecierpliwie! ❤