Warsztaty dla kobiet “Niespotykana kobieta”

Chcę Cię zaprosić na spotkanie z pewną niezwykłą kobietą. W tytule użyłam słowa niespotykana dlatego, że sednem tych warsztatów jest idea spotkania. Jeśli zastanawiasz się kim jest ta kobieta, spróbuję Ci podpowiedzieć – mijasz ją codziennie, jest Ci znajoma, ale czy naprawdę znana i bliska? Czasem na nią patrzysz, nieraz jej się dokładnie przypatrujesz, a niekiedy nie chcesz mieć z nią nic wspólnego. Bywa, że ogarnia Cię wstyd kiedy patrzysz w te znajome oczy i trudno Ci wybaczyć i zrozumieć dlaczego te oczy nie są czyste. Innym razem wydaje Ci się, że już polubiłaś tę kobietę, że nawet podoba Ci się jej wizerunek, to jak się zachowuje, porusza. I wtedy uśmiechasz się do siebie i widzisz kątem oka w lustrze, że ta kobieta uśmiecha się tak samo.


TĄ NIESPOTYKANĄ KOBIETĄ JESTEŚ TY!

OPIS WARSZTATU:
Podczas warsztatu będziemy odkrywać istotę naszej kobiecości. Zastanowimy się wspólnie nad tym jakie przekazy rodzinne otrzymałyśmy w rodzinie biologicznej i co one dla nas znaczą jako kobiety dziś dorosłej. Będzie również czas na to, aby przeformułować te przekazy na budujące i wspierające nas w obecnym rozwoju. Wspólnie porozmawiamy o pierwszej ważnej kobiecie w naszym życiu jaką jest Matka, a także innych znaczących kobietach. Na kształtowanie kobiecości ma także wpływ ojciec jako partner Matki, jego jego relacja z Matką, ale też z Tobą. Warsztaty odbędą się w kameralnej atmosferze, przewidujemy około dwunastu uczestniczek. �

PROWADZĄCA:
Nazywam się Irena Ozdoba. Zawodowo jestem pedagogiem, specjalistką terapii uzależnień, seksuologiem klinicznym. Pracuję w Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień w Sosnowcu oraz w Szpitalu w Świętochłowicach. Od 10 lat pomagam kobietom doświadczającym przemocy i cierpiącym z powodu uwikłania w relacje z bliską osobą uzależnioną od substancji psychoaktywnych bądź behawioralnie. Prywatnie jestem matką trzech dorosłych synów. Moją pasja jest Teatr oraz inne formy sztuki. Nie wyobrażam sobie życia bez energii słonecznej i rozpieszczającego mnie ciepła jakie ono daje. Uwielbiam podróże, odnajduję się w jodze i tańcu.
Więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/Irisch13/

KIEDY: 27.04.2018 (sobota) 10:00 – 14:00

GDZIE: Kopalnia Pozytywnej Zmiany ul. Kościuszki 42/1a, 44-100 Gliwice. Mapka dojazdu: https://www.kopalniazmiany.pl/kontakt/

CENA 150 pln – aby zagwarantować sobie miejsce prosimy o wpłaty do 19 kwietnia. Numer konta: mBank: 69 1140 2004 0000 3702 7656 4887. W tytule wpłaty proszę wpisać swoje nazwisko i dopisek „Warsztaty 27.04”.

ZAPISY i INFORMACJA: telefonicznie Irena Ozdoba, tel 509 137 080

UWAGA: Warsztaty odbędą się jeśli zbierze się minimum 10 osób. Jeśli do 24 kwietnia nie zbierzemy wystarczającej liczby chętnych warsztaty zostaną odwołane, a dokonane wpłaty zwrócone.

Zapraszam Cię na poszukiwanie swojej Siły jako kobiety i spotkanie z Najwspanialszą Kobietą jaką jesteś Ty sama.