Warsztaty “Wstęp do Mindfulness”

O czym jest ten warsztat?

Podczas warsztatu będziemy poznawali czym jest uważność (Mindfulness), oraz rozwijali swoją świadomość myśli, emocji, oraz ciała.

Czy muszę się przygotować?

Żadne wcześniejsze przygotowanie nie jest konieczne. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Mindfulness (uważność), możesz przeczytać o tym tutaj: http://mindfulnessinside.pl/mindfulness/. Podczas zajęć będziemy starali się poczuć trochę swoje ciało, tak więc, jeśli to możliwe, zadbaj o ubranie, w którym będziesz czuł się swobodnie i nie będzie ono krępowało Twoich ruchów.
Na uczestników będą czekały napoje (kawa, herbata, woda mineralna) i drobne przekąski. W przerwie obiadowej można skorzystać z oferty pobliskich restauracji lub zamówić obiad z dowozem.

Dla kogo jest ten warsztat?

Warsztat jest dedykowany osobom chcącym poznać uważność i zainteresowanych zmniejszeniem wpływu jaki stres ma na naszą codzienność. Dalszą kontynuacją spotkania może być wzięcie udziału w ośmiotygodniowym kursie MBSR lub MBCT.

Szczególnie pożyteczny może być on dla osób:
odczuwających stres oraz zmęczenie
doświadczających wypalenia zawodowego
z zaburzeniami psychosomatycznym
z problemami z zasypianiem
zainteresowanych lepszym funkcjonowaniem
chcących poprawić jakość kontaktu z innymi w zabieganym życiu
z problemami z koncentracją

Kto prowadzi warsztat?

Warsztat jest prowadzony przez Sylwię Starczewską, oraz Jakuba Babij, nauczycieli Mindfulness i psychoterapeutów Gestalt. Razem tworzą Mindfulness Inside, zajmujący się warsztatami i kursami Mindfulness, oraz ośrodek psychoterapii “Spokojna Glowa”. Oprócz pracy, łączy ich wspólna pasja jaką są biegi górskie.

Koszt: 490 zł – 100 zł zaliczki, płatne w momencie podjęcia decyzji + 390 zł płatne do 24 września. Na życzenie uczestnika wystawiamy fakturę VAT.

Jak się zapisać?
Napisz do nas (info@mindfulnessinside.com), zadzwoń (696 666 093), lub skorzystaj z formularza kontaktowego. W odpowiedzi wyślemy Ci meila z całą logistyką spotkania, oraz poprosimy o dokonanie opłaty. Jeśli będziesz miał/miała jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiemy.

Kiedy?
6 października od 10:00 do 18:00 z przerwą obiadową.

Gdzie?
Kopalnia Pozytywnej Zmiany ul. Kościuszki 42/1a, Gliwice. Szczegóły dojazdu tutaj: https://www.kopalniazmiany.pl/kontakt/

Ważne: *Kurs MBSR może nie być odpowiedni dla wszystkich. Jeśli jesteś w trakcie leczenia psychiatrycznego, przeżywasz nawrót depresji, pracujesz z przeżytą traumą lub jesteś w trakcie kryzysu psychologicznego powiedz nam o tym podczas konsultacji przed kursem.